ZAHA-METAL s.r.o.
Nová Ves 52, 691 23 Pohořelice
mapy.cz  /  maps.google.com
Fakturační údaje
Vlasatice 113 , 691 30 Vlasatice
IČO: 03640647 · DIČ: CZ03640647
Back

O nás

ZAHA-SERVIS, odborné
znalosti, dlouholetá praxe
a přehled v inovacích.

Pro klienta uděláme minimálně ...
0%
Náplň naší práce

Komplexní řešení vašich projektů z oblasti zámečnické výroby a kovovýroby. To znamená od projektu přes výrobu až k montáži. Více než polovina našich produktů jsou výrobky z hliníku a nerezu, protože na tyto materiály se specializujeme. Umíme i velmi složitá zařízení pro průmysl.

Naše mise

Nabízet nejen poctivě odvedenou práci v dohodnutém termínu, ale i umět správně poradit. Můžeme být nápomocni při navrhování, abyste mohli udělat informované rozhodnutí. Naší snahou je také lišit se od konkurence a to především v oblasti neustále se rozvíjejících technologií a poznatků pro práci s materiály které ke kovovýrobě patří.

Historie

Po patnácti letech v oboru jsme se v roce 2014 rozhodli založit firmu ZAHA-METAL. Náš cíl byl stát se jedničkou na trhu, nikoliv kvantitou, ale co do kvality odvedené práce. Věříme, že se nám to i po více jak pětadvaceti letech na trhu stále daří.

0

spokojených klientů

Dokončeno více jak 300 opravdu velkých projektů. Mimo to jsme vyrobili stovky menších zakázek. Staňte se i vy jedním z našich zákazníků.

0

certifikací a zkoušek

Každoročně absolvujeme několik školení a přednášek. Protože nás to baví, udělali jsme si i různé certifikované zkoušky. Jen tak můžeme nabídnout to nejlepší.

0

metrů a litrů

Každoročně spotřebujeme asi kilometr MIG/MAG drátu a stovky metrů TIG drátu. O stovkách litrů plynu ani nemluvě. To už je opravdu hodně svařování.

NAPIŠTE / ZAVOLEJTE

Neváhejte nás oslovit,
jsme tu pro vás

25 let na trhu a nejen že jdeme s dobou, ale máme snahu být napřed. Zvládneme cokoliv, od malé inovace po megaprojekt. Pošlete nezávaznou poptávku.